Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Вересень №301 03 вересня 2013 року " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Черній Тамарі Миколаївні в адміністративних межах "

Жовтень 2013

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

03 вересня 2013 року                                                                          №301

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Черній Тамарі Миколаївні

в адміністративних межах  Шапіївської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр.Черній Тамари Миколаївни - власника земельної частки (паю) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шапіївської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) серія КВ №032877 відповідно до рішення Сквирського районного суду  від 21.11.2011 року справа №2-683/2011,  враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Прогрес» серія КВ, реєстраційний №10 від 16.10.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр.Черній Тамарі Миколаївні  на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шапіївської сільської ради за №321 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Прогрес».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Черній Тамарі Миколаївні виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                            В.Г.Губський