Жовтень 2013

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

03 вересня 2013 року                                                                       №304

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Волянському Віталію Анатолійовичу

в адміністративних межах  Горобіївської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр.Волянського Віталія Анатолійовича - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  в адміністративних межах Горобіївської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) , враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Червоний лан» серія КВ, реєстраційний №7 від 06.09.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Волянському Віталію Анатолійовичу на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Горобіївської сільської ради за № 2 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Червоний лан».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Волянському Віталію Анатолійовичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                              В.Г.Губський