Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Вересень №305 03 вересня 2013 року " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Липко Володимиру Івановичу в адміністративних межах"

Жовтень 2013

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

03 вересня 2013 року                                                                         №305

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Липко Володимиру Івановичу

в адміністративних межах  Самгородоцької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр.Липко Володимира Івановича - власника земельних часток (паїв) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради взамін сертифікатів на право на земельні частки (пай) ,  враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Самгородоцьке» серія КВ, реєстраційний №02 від 05.07.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр.Липко Володимиру Івановичу на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради за №369, №371 та №3372 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Самгородоцьке».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Липко Володимиру Івановичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                              В.Г.Губський