Жовтень 2013

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

03 вересня 2013 року                                                                        №306

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельних  ділянок  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Оникійчуку Сергію Кириловичу

в адміністративних межах  Буківської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр.Оникійчука Сергія Кириловича - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Буківської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) , враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Буківське» серія КВ, реєстраційний №16 від 14.11.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр.Оникійчуку Сергію Кириловичу на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Буківської сільської ради за № 331 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Буківське».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Оникійчуку Сергію Кириловичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                               В.Г.Губський