Жовтень 2013

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

09 вересня 2013 року                                                                       №314

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельних  ділянок  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Тісмінецькому Михайлу Васильовичу

в адміністративних межах  Малолисовецької

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр.Тісмінецького Михайла Васильовича-власника земельних часток (паїв) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради взамін сертифікатів на право на земельну частку (пай) ,  враховуючи державні акти на право колективної власності на землю КСП «Малолисовецьке» серія КВ, реєстраційний №25 від 06.12.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Тісмінецькому Михайлу Васильовичу на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької  сільської ради за № 30 та                   № 135, згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Малолисовецьке».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Тісмінецькому Михайлу Васильовичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                                В.Г.Губський