Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Вересень №341 23 вересня 2013 року " Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Філіпець Наталії Леонідівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Домантівської сільської ради"

Жовтень 2013

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

23  вересня 2013 року                                                                    №341

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

гр. Філіпець Наталії Леонідівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

на території Домантівської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Філіпець Наталії Леонідівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Філіпець Наталії Леонідівнів межах Домантівської сільської ради Сквирського району Київської області та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Філіпець Наталії Леонідівні в межах Домантівської  сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність Філіпець Наталії Леонідівні земельну ділянку площею 3,9726 га (з них ріллі-3,9726 га) та оформити  Філіпець Наталії Леонідівні право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) До набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

2) Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Відділу Держземагентства у Сквирському районі внести відповідні зміни до державного земельного кадастру.

5. Документацію із землеустрою передати до відділу Держземагентства у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                 В.Г.Губський