Головна Новини Засідання колегії райдержадміністрації

Жовтень 2013

У залі райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації В.Г. Губського відбулось засідання колегії, у якому брали участь голова районної ради Б.В. Соболь, міський голова В.Г. Писаренко, депутат Київської обласної ради, голова районної організації Партії Регіонів Л.В. Центило, сільські голови, керівники підприємств, установ, управлінь і відділів, представники ЗМІ. Першим розглядалось питання щодо виконання в районі завдання Президента України щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Доповідач – заступник голови райдержадміністрації Світлана Петрівна Риченко сказала наступне: « Районною державною адміністрацією постійно проводиться робота щодо матеріальної підтримки ветеранів війни. У руслі реалізації ініціатив Президента України щодо медичного та соціального обслуговування ветеранів війни,зокрема управлінням соціального захисту населення РДА проводяться заходи  щодо поліпшення соціального забезпечення ветеранів, інвалідів війни та учасників бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни. Так, станом на сьогоднішній день, у районі на обліку знаходиться 1587 ветеранів війни, в тому числі, 21 інвалід І групи, 22 особи - ІІ групи, 18 учасників бойових дій, 1353 учасники війни та 173 члени сімей загиблих. З початку року в санаторіях Міністерства соціальної політики оздоровлено 3 особи, а 5 інвалідів війни отримали компенсації за невикористану санаторно – курортну путівку. Одночасно, 21 ветеран поліпшив своє здоров`я у госпіталі для ветеранів Великої Вітчизняної війни (с. Циблі).

Забезпечено виконання соціальних ініціатив Президента України, зокрема, пов’язаних з впровадженням в дію вимог «Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації дітей-інвалідів та інших категорій населення»У Сквирському районі потребує забезпечення засобами реабілітації 11 ветеранів війни, 4 ветеранів направлено на протезування, а 5-на отримання технічних та інших засобів реабілітації».

Далі доповідь містила інформацію про виконання Указів Президента України та інших нормативних актів щодо поліпшення матеріального, соціального та медичного обслуговування цієї категорії населення з наведенням конкретних даних.

Наступні питання, які розглянула колегія:

Про підсумки роботи районної державної адміністрації за 9 місяців 2013 року по виконанню програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району

(Доповідач: Нечипоренко Іван Васильович – перший заступник голови райдержадміністрації.)

Про підсумки виконання зведеного бюджету за 9 місяців 2013 року

(Доповідач: Ульянова Марія Василівна – начальник управління фінансів райдержадміністрації.)

Про підготовку  господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Сквирського району до роботи  в осінньо-зимовий період 2013/2014 року”

Про покращення безпеки дорожнього руху, стан підготовки доріг району до експлуатації в осінньо-зимовий період 2013/2014 року

Про реалізацію пілотного проекту в Сквирському районі щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою

(Доповідач: Григоренко Людмила Леонідівна – головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Сквирської ЦРЛ)

Про стан легалізації виплати заробітної плати та трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками в Сквирському районі.

(Доповідач: Димань Олена Антонівна – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.)

Про роботу Сквирського РВ ГУ МВС України у Київській області.

(Доповідач: Вовк Юрій Леонідович  – начальник Сквирського РВ ГУ МВС України у Київській області.)

Про  роботу  виконкому Кам`яногребельської сільської  ради по  здійсненню  делегованих  повноважень

Звіт начальника відділу освіти райдержадміністрації Заболотного О.В. про підсумки роботи відділу освіти  по реалізації державної політики у галузі освіти

(Доповідач: Заболотний Олександр Вікторович – начальник відділу освіти райдержадміністрації.)

Про стан виконавської дисципліни, виконання актів та доручень Президента України,  Кабінету Міністрів України, обласної державної адміністрації, власних рішень у структурних підрозділах райдержадміністрації за 9 місяців 2013 року

(Доповідач: Салтанюк Віктор Леонідович – керівник апарату райдержадміністрації.)

Про стан розгляду звернень громадян, які надійшли до районної державної адміністрації за 9 місяців  2013року

(Доповідач: Салтанюк Віктор Леонідович – керівник апарату райдержадміністрації)

Про стан роботи з кадрами в районній державній адміністрації за 9 місяців  2013 року