Серпень 2011

Головна статті
№280 від 23 травня 2011 року "Про підготовку та проведення районного огляду-змагань невоєнізованих пожежно- рятувальних сил цивільного захисту"
Сторінка 2
Сторінка 3
Всі сторінки

м. Сквира

від 23 травня 2011 року № 280

Про підготовку та проведення районного

огляду-змагань невоєнізованих пожежно-

рятувальних сил цивільного захисту

З метою забезпечення постійної готовності добровільних рятувальних формувань до  виконання завдань по боротьбі з пожежами, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та військового характеру, захисту населення і територій від їх негативного впливу, що загрожують життю та здоров’ю людей, на виконання Законів України „Про пожежну безпеку”, „Про аварійно–рятувальні служби” та керуючись ст.21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Провести огляд-змагання добровільних рятувальних формувань цивільної оборони району 03 червня 2011 року на стадіоні „Колос” м. Сквира згідно з Положенням про добровільні пожежні дружини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.02.2009 №136. Початок змагань о 09-00 год.

2. Для організації проведення огляду-змагань та підведення підсумків, утворити районну комісію у складі:

Левчук

Олександр Васильович

- перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії;

Шуляк

Ігор Миколайович

- начальник Сквирського РВ ГУ МНС України в Київській області, заступник голови комісії;

Члени комісії:

Лєвшин

Ігор Миколайович

- виконуючий обов’язки начальника Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області (за згодою);

Ворушило

Микола Степанович

- начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації;

Гарбуз

Олександр Миколайович

- заступник голови райдержадміністрації;

Гетманчук

Костянтин Степанович

- начальник ВДАІ по обслуговуванню Сквирського району при УДАІ  ГУ  МВС  України в Київській області (за згодою);

Іллючок

Сергій Павлович

- голова правління ВАТ “Сквирське РТП” (за згодою).

3. Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань покласти на  начальника  Сквирського РВ ГУ МНС, полковника служби цивільного захисту  Шуляка І.М.

4. Керівникам підприємств та головам сільвиконкомів забезпечити явку добровільних пожежних дружин промислових підприємств, установ та організацій району (додаток1), пожежно-сторожової охорони сільськогосподарських підприємств (додаток 2).

5. Головному лікарю Сквирської центральної районної лікарні Ковальчуку В.М. забезпечити медичне обслуговування змагань.

6. Відповідальність за підготовку стадіону до проведення  змагань покласти  на начальника відділу з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації Голуба І.В.

7. Начальнику Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області Лєвшину І.М. забезпечити явку  представників міліції  для охорони громадського порядку.

8. Начальнику ВДАІ по обслуговуванню Сквирського району Гетманчуку К.С. - забезпечити явку  представника ДАІ для проведення огляду  техніки.

9. Першому заступнику голови, виконуючому обов’язки начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Левчуку О.В. забезпечити озвучення стадіону.

10. Начальнику КП „Сквирське комунальне господарство” Вовку М.І. забезпечити місце проведення змагань урнами для сміття.

11. Голові правління ВАТ „Сквирське РТП” Іллючку С.П. забезпечити транспорт для перевезення інвентарю із пожежної частини на стадіон „Колос”.

12. Голові правління Сквирського районного споживчого товариства Мельнику А.М. забезпечити прибуття на стадіон „Колос” торгівельних точок.

13. Заступнику голови комісії Шуляку І.М. подати на затвердження підсумки змагань голові Сквирської райдержадміністрації 03 червня 2011 року.

14. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Левчука О.В.

Голова адміністрації                                                                                     М.Д.Горбалінський