Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2014 Березень № 140 14 березня 2014 року " Про утворення нового складу експертної комісії Сквирської районної державної адміністрації "

Травень 2014

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14 березня 2014 року                                                                          № 140

Про утворення нового складу

експертної комісії Сквирської

районної державної адміністрації

Відповідно до Законів України ”Про місцеві державні адміністрації”, ”Про Національний архівний фонд та архівні установи” та Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року №1004:

1. Утворити новий склад експертної комісії Сквирської районної державної адміністрації для організації і проведення попередньої експертизи цінності документів, що утворилися в діловодстві райдержадміністрації, у складі:

Салтанюк

Віктор Леонідович

- керівник апарату райдержадміністрації, голова комісії;

Дмитрук

Анжела Володимирівна

- провідний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації, відповідальна за виконання покладених на архів Сквирської райдержадміністрації завдань і функцій, секретар комісії

Члени комісії:

Войнілович

Ірина Антонівна

- начальник загального відділу апарату райдержадміністрації,

Гетманчук

Олена  Петрівна

- начальник архівного сектору Сквирської райдержадміністрації;

Ходаківська

Ірина Олександрівна

- начальник – головний бухгалтер фінансово-господарського відділу апарату райдержадміністрації;

Димань

Олена Антонівна

- начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови адміністрації                   від 03.01.2013 № 2 «Про утворення нового складу експертної комісії Сквирської райдержадміністрації».

Голова адміністрації                                                                В.Г.Губський