Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2014 Березень №142 19 березня 2014 року " Про призначення опікуна над малолітньою дитиною, позбавленої батьківського піклування, Гриненком Юрієм Олеговичем, 07.03.2008 року народження"

Травень 2014

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

19 березня 2014 року                                                                                               №142

Про призначення опікуна

над малолітньою дитиною, позбавленої

батьківського піклування,

Гриненком Юрієм Олеговичем,

07.03.2008 року народження

Розглянувши матеріали заяви від 25.01.2014 року громадянки Тімофєєвої Вікторії Петрівни, 11.06.1981 року народження щодо призначення її опікуном над малолітньою дитиною, позбавленої батьківського піклування, Гриненком Юрієм Олеговичем, 07.03.2008  року народження, відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про охорону дитинства”, „Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми», «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», ст.ст. 243, 244 Сімейного кодексу України, ст.ст. 58, 61 – 63 Цивільного кодексу України, на виконання постанови Кабінету Міністрів України: від 24.09.2008 №866 „Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини”, та враховуючи розпорядження Попільнянської райдержадміністрації від 15.04.2010 №142 “Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування“, висновок комісії з питань захисту прав дитини Сквирської райдержадміністрації від 13.03.2014 року № 3/2 «Про доцільність призначення опікуном над дитиною, позбавленої батьківського піклування, Гриненком Юрієм Олеговичем, 07.03.2008 року народження»:

1. Призначити Тімофєєву Вікторію Петрівну, 1981 року народження, опікуном над малолітньою дитиною, позбавленої батьківського піклування, Гриненком Юрієм Олеговичем, 07.03.2008 року народження.

Підопічний Гриненко Юрій Олегович, 07.03.2008 року народження, буде проживати з   опікуном Тімофєєвою В.П.

2. Зобов'язати опікуна вживати заходів щодо захисту законних прав та інтересів підопічного:

1) самостійно визначати способи виховання з урахуванням думки дитини і рекомендацій органу опіки та піклування;

2) вимагати повернення дитини від будь-якої особи, яка тримає її у себе не на підставі закону або рішення суду;

3) давати чи не давати згоду на усиновлення підопічного;

4) самостійно здійснювати витрати, необхідні для задоволення потреб підопічного, за рахунок призначеної державної допомоги, пенсії, аліментів, доходів від майна підопічного;

5) представляти інтереси підопічного в установах, організаціях і закладах;

6) виховувати дитину, піклуватися про її здоров'я, психічний стан, фізичний і духовний розвиток, готувати до самостійного життя, забезпечувати її догляд і лікування;

7) створити належні побутові умови та умови для здобуття дитини повної загальної середньої освіти;

8) вживати заходів до захисту цивільних прав та інтересів підопічного;

9) здійснювати двічі на рік повне медичне обстеження підопічного.

3. Відповідальним за збереження права на майно, речі особистого вжитку Гриненка Юрія Олеговича, 07.03.2008  року народження, призначити опікуна Тімофєєву Вікторію Петрівну.

4.Службі у справах дітей та сім'ї райдержадміністрації:

1) здійснювати нагляд за виконанням опікуном своїх обов'язків, контролювати умови утримання, виховання, навчання дитини, дотримання її прав та цільовим використанням державної соціальної допомоги на дитину , над якою встановлено опіку;

2) забезпечити захист та дотримання житлових та майнових прав дитини, позбавленої батьківського піклування;

3) забезпечити малолітню дитину, позбавлену батьківського піклування,  Гриненка Юрія Олеговича, 07.03.2008 року народження, пільговим оздоровленням.

5. Сквирському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді забезпечити соціальний супровід дитини, позбавленої батьківського піклування, яка виховується під опікою, Гриненка Юрія Олеговича, 07.03.2008  року народження, у разі, якщо виникає потреба у соціальному супроводі дитини, згідно із Законом України "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю" та Порядком провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р.№ 866, соціальне обслуговування дітей здійснюється шляхом надання комплексу соціальних послуг або здійснення соціального супроводу.

6.Управлінню соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації призначити виплати державної соціальної допомоги на дитину, над якою встановлено опіку, малолітнім Гриненком Юрієм Олеговичем, 07.03.2008 року народження, у межах видатків, передбачених у державному бюджеті.

7.    Сквирській центральній районній лікарні:

1) закріпити дільничного лікаря за малолітнім Гриненком Юрієм Олеговичем, 07.03.2008 року народження;

2) забезпечити проходження двічі на рік дитиною медичного огляду та здійснення диспансерного нагляду за ним.

8. Відділу освіти Сквирської райдержадміністрації забезпечити права Гриненка Юрія Олеговича,  07.03.2008 року народження, на здобуття дошкільної, загальної середньої освіти.

9.  Контроль  за  виконанням   цього   розпорядження   покласти   на   заступника  голови райдержадміністрації Риченко С.П.

Голова адміністрації                                                                    В.Г. Губський