Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2014 Березень №115 04 березня 2014 року " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Григоренко Ганні Дмитрівні в адміністративних межах Малолис"

Травень 2014

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

04 березня 2014 року                                                                               №115

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення у власність

земельних ділянок для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Григоренко Ганні Дмитрівні

в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Григоренко Ганни Дмитрівни -власника земельних часток (паїв) про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради взамін сертифікатів на право на земельну частку (пай) - серії КВ, № 032876, №032926, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Світанок» - серія КВ, реєстраційний № 12 від 17.10.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Григоренко Ганні Дмитрівні на розробку проекту  землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради за №153, №158 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Світанок».

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Григоренко Ганні Дмитрівні виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Голова адміністрації                                                                    В.Г.Губський