Серпень 2011

м. Сквира

від 04 липня 2011 року                                                                                  № 360

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо підготовки в оренду земельної ділянки

сільськогосподарського призначення

ОК «СТ «Квітневе»

в межах Домантівської сільської  ради

Розглянувши клопотання обслуговуючого кооперативу «Садове товариство «Квітневе» про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 6,8 га для ведення колективного садівництва за рахунок земель, які знаходяться в постійному користуванні            ДП дослідного господарства Сквирської дослідної станції інституту Агроекології УААН (державний акт на право постійного користування серія КВ реєстраційний №06 від27.06.1995 року), та керуючись ст.ст.17, 35, 123, 149, 151, п.12 розділу Х «Перехідні положення»  Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законом України “Про землеустрій”, Законом України “Про оренду землі”, Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 за № 677:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 6,8 га для ведення колективного садівництва за рахунок земель, які знаходяться в постійному користуванні            ДП дослідного господарства Сквирської дослідної станції інституту Агроекології УААН.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. ОК «СТ «Квітневе» виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації О.В.Левчук