Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 липень №374 від 08 липня 2011 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку Орловій Ользі Миколаївні, власнику земельної частки (пай) в межах Шамраївської сільс"

Серпень 2011

м. Сквира

від 08 липня 2011 року                                                                                  №374

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання державного акта

на право власності на земельну ділянку

Орловій Ользі Миколаївні, власнику земельної

частки (пай)  в межах Шамраївської сільської ради

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку  гр. Орловій Ользі Миколаївні, власнику земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області,  розроблену ФОП Богданенко В.А., та керуючись.7 ст.13  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.ст. 17, 22, ч.І ст..81, ст. 111, 118  Земельного кодексу України, Указом Президента України від 03.12.1999 №1529/99 “Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектору економіки “, Законом України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам  земельних часток (паїв):

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку власнику земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області.

2. Передати у власність Орловій Ользі Миколаївні власнику земельної частки (пай) земельну ділянку загальною площею 3,1685 га, з них ріллі – 3,1685 га, та видати державний акт на право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

- зміну на зміну цільового призначення земельної ділянки;

- заборона на продаж або інше відчуження до набрання чинності Законами України “Про державний земельний кадастр“ та “Про ринок земель“;

- дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі.

4.1 Внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

4.2. Забезпечити належне зберігання документів на підставі яких прийнято це розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.В..

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                  О.В.Левчук