Головна Райдержадміністрація Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції «Про утворення Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції»

Липень 2014
29 30 31

«Про утворення Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції» Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

17  травня  2016 року                                                                                            №197

Про внесення змін до розпорядження голови адміністрації

від 30.10.2015 №429 «Про утворення Центру допомоги учасникам

антитерористичної операції, членам їх сімей

та членам сімей загиблих військовослужбовців,

які брали участь у проведенні антитерористичної операції»

На виконання  Указу  Президента  України  від  05  жовтня   2015 року  № 570/2015               „Про внесення змін до Указу Президента України від 18 березня 2015 року №150/2015, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 09 жовтня 2015 року №390 «Про утворення Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції», керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації, з метою забезпечення надання дієвої допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції:

1. Додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 30.10.2015 №429 «Про утворення Центру допомоги учасникам  антитерористичної операції, членам їх сімей  та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції» викласти в новій редакції (додається).

2. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 16.01.2016 №12, від 03.02.2016 №29.

Голова адміністрації                                                                                       В.В.Галюк

до розпорядження голови адміністрації

_17.05.2016 №__197

ПОСАДОВИЙ СКЛАД

Центру допомоги учасникам антитерористичної

Радник голови райдержадміністрації, керівник центру

Перший заступник голови адміністрації, заступник керівника  центру

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату Сквирської районної державної адміністрації, секретар центру

Члени центру:

Прокурор Сквирського району (за згодою)

Директор Сквирського районного центру зайнятості (за згодою)

Начальник управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі Київської області (за згодою)

Головний лікар Сквирської центральної районної лікарні

Начальник управління  соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації

Головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Волонтери

Голова ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини»

Заступник Сквирського міського голови

Члени правління ГО »Спілка учасників АТО Сквирщини»

Заступник голови Сквирської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану

Завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації

Завідувач сектору контролю та роботи із зверненнями  громадян апарату Сквирської райдержадміністрації

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Редактор газети «Вісник Сквирщини» (за згодою)

2

Начальник Сквирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області (за згодою)

Начальник служби у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації

Начальник організаційного відділу апарату Сквирської райдержадміністрації

Завідувач  сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

Начальник відділу Держгеокадастру у Сквирському районі Київської області (за згодою).

Начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                         В.Л.Салтанюк