Головна Регуляторна політика Оприлюднення проектів регуляторних актів Власні регуляторні акти Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації «Про Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг»

Вересень 2014

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації «Про Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг» Друк

Повідомлення

«Про Перелік адміністративних послуг, які надаються через

Центр надання адміністративних послуг»

Сквирська районна державна адміністрація відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проект розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації «Про Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг».

Розробник – сектор адміністративних та дозвільних процедур апарату Сквирської районної державної адміністрації. Проект регуляторного акта створений з метою забезпечення надання адміністративних послуг в Сквирському районі та передбачає визначення Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», постанов Кабінету Міністрів від 20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» та від 01.08.2013 №588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

Проект розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації «Про Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг» та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Сквирської районної державної адміністрації http://skvira-rda.org.ua/.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

• поштою за адресою: 09000, м. Сквира, вул. Богачевського, 28, сектор адміністративних та дозвільних процедур апарату Сквирської районної державної адміністрації (тел. 0456852571);
  • електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .