Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2014 Грудень №548 09 грудня 2014 року " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Мультах Ользі Володимирівні в адміністративних межах "

Січень 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

09 грудня 2014 року                                                                                                                   №548

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Мультах Ользі Володимирівні

в адміністративних межах

Кам“яногребельської   сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Осипчука Павла Михайловича (за довіреністю) в інтересах                           гр. Мультах Ольги Володимирівни - власника земельної частки (паю) про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кам“яногребельської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) серія КВ №0160485, відповідно до рішення Сквирського районного суду справа №376/2166/14ц Провадження 2/376/1018/2014 від 01.10.2014року враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Перше Травня» серія КВ, реєстраційний №11 від 17.10.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Мультах Ользі Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кам“яногребельської сільської ради за №129 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Перше Травня».

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Мультах Ользі Володимирівні виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                                            Р.В.Лінда