Січень 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

10 грудня 2014 року                                                                                                      №549

Про затвердження Положення та утворення районної

комісії з розгляду питань надання грошової допомоги

постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам, та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 535:

1. Утворити районну комісію з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про районну комісію з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Риченко С.П.

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                              Р.В.Лінда

Розпорядження тимчасово виконуючим обов’язки

голови  адміністрації

10.12.2014 №549

про районну комісію з розгляду питань надання грошової допомоги

постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам

І. Загальні положення

1. Це Положення розроблене відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року №535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам, та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції».

2. Положення регламентує порядок утворення і діяльність районної комісії з  розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам.

3. Комісія з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам (далі - Комісія) є тимчасово діючим органом для вирішення питань використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам, та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

4. В своїй діяльності Комісія керується Конституцією України, Законами України, Указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, нормативними актами обласної та районної державних адміністрацій, департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації та цим Положенням.

5. До складу комісії включаються представники структурних підрозділів райдержадміністрації та  органів виконавчої влади  з питань охорони здоров‘я, соціального захисту населення, а також відповідних органів внутрішніх справ, територіальних підрозділів ДМС.

6. Головою Комісії є за посадою заступник голови райдержадміністрації згідно з розподілом функціональних обов‘язків.

ІІ.  Завдання і функції комісії

1. Вирішення питань використання коштів, що надійшли в національній та іноземній валюті від фізичних та юридичних осіб, резидентів і нерезидентів як благодійні внески, гранти та дарунки (далі - кошти) для надання одноразової грошової допомоги (далі - грошова допомога) постраждалим особам, та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та району проведення антитерористичної операції, перебувають у складних життєвих обставинах, що спричинені соціальним становищем, внаслідок яких особа частково або повністю не має (не набула або втратила) здатність чи можливість самостійно піклуватися про особисте (сімейне) життя або брати участь у суспільному житті (далі - постраждала чи внутрішньо переміщена особа).

2. Розгляд заяв, поданих документів та прийняття рішень про доцільність надання грошової допомоги, її розмір або відмову у наданні грошової допомоги щодо кожної особи, яка подала заяву про отримання грошової допомоги.

ІІІ.  Права комісії

1. Місцеві комісії мають право в установленому порядку залучати до своєї роботи відповідних фахівців державних органів, представників громадських рад при місцевих органах виконавчої влади, громадських об‘єднань.

2. Розглядати заяви, подані документи та приймати рішення про доцільність надання грошової допомоги, її розмір або відмову у наданні грошової допомоги щодо кожної особи, яка подала заяву про отримання грошової допомоги.

ІV. Організація роботи комісії

1. Формою роботи районної комісії є засідання, які скликаються у разі необхідності.

2. Роботою районної комісії керує її голова, а у разі відсутності – його заступник. У разі відсутності члена комісії, в засіданні комісії приймає участь особа, яка його заміщає.

3. Рішення комісії приймається на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім‘ї.

4. Рішення районної комісії приймаються більшістю голосів її затвердженого складу та оформляються протоколом, у якому зазначається список осіб, яким може бути надана грошова допомога (далі - отримувачі), та її розміри, а також список осіб, яким у наданні грошової допомоги відмовлено з обгрунтуванням відмови щодо кожної такої особи.

5. Районна комісія складає реєстр отримувачів (далі - реєстр).

6. Протокол засідання районної комісії та реєстр підписуються усіма членами місцевої комісії, присутніми на її засіданні.

7. Витяг з протоколу засідання районної комісії надається під розписку (або надсилається поштою) особам, щодо яких прийнято рішення про відмову у наданні грошової допомоги, органом соціального захисту населення.

Керівник апарату адміністрації                                                            В.Л.Салтанюк