Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2014 Грудень №550 11 грудня 2014 року " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Микусь Ользі Свиридівні в адміністративних межах Великополо"

Січень 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11  грудня 2014 року                                                                                                       №550

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення у власність

земельної ділянки для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Микусь Ользі Свиридівні

в адміністративних межах Великополовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Лещенко Катерини Миколаївни (за довіреністю) в інтересах                гр. Микусь Ольги Свиридівни - власника земельної частки (паю) про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) серія РН №332315, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Гігант» серія КВ, реєстраційний №21 від 28.11.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Микусь Ользі Свиридівні  на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради за № 1069 згідно з схемою поділу земель колективної власності              КСП «Гігант».

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Микусь Ользі Свиридівні виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                                                    Р.В.Лінда