Вересень 2011

За ініціативи Головного управління державної служби України започатковано проведення Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація» (постанова Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 933 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація»).

Метою Конкурсу є виявлення кращих форм і методів організації роботи з населенням, вивчення, узагальнення та поширення кращого досвіду з питань якості державних (адміністративних) послуг та своєчасності їх надання, пропаганда та підняття престижу державної служби та державного службовця, заохочення, стимулювання державних органів, які працюють на високому професійному рівні.

Враховуючи особливості функціональних повноважень органів виконавчої влади та їх організаційно-правовий статус Конкурс проводиться у чотирьох номінаціях:

- центральні органи виконавчої влади;

- центральні органи виконавчої влади, які мають свої територіальні органи;

- Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська і Севастопольська міські державні адміністрації;

- районні, районні в Автономній Республіці Крим, у мм. Києві та Севастополі державні адміністрації, міські державні адміністрації.

Конкурси за номінаціями проводяться паралельно.

Офіційний веб-сайт Всеукраїнського конкурсу „Приязна адміністрація” www.pryiazna.gov.ua

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 933 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу “Приязна адміністрація”»

ПОРЯДОК проведення Всеукраїнського конкурсу „Приязна адміністрація”

А Н К Е Т А споживача послуг, що надає орган виконавчої влади