Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2015 травень №177 14 травня 2015 року" Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Петреченко Світлані Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Кам’яногребельської сільської ради Ск"

Липень 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14 травня 2015 року                                                                                             №177

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

гр. Петреченко Світлані Іванівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в межах Кам’яногребельської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр.Петреченко Світлани Іванівни  про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Петреченко Світлані Іванівні в межах Кам’яногребельської сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої  ТОВ «Межувальник»,  та керуючись ст.ст. 17, 22, п.гч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Петреченко Світлані Іванівні в межах Кам’яногребельської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр.Петреченко Світлані Іванівні земельну ділянку, кадастровий номер 3224082400:03:012:0022, площею 3,3652га (з них ріллі-3,3652га), оформити гр.Петреченко Світлані Іванівні право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається  купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Відділу Держземагентства у Сквирському районі внести відповідні зміни до державного земельного кадастру.

5.Документацію із землеустрою передати до відділу Держземагентства у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Голова адміністрації                                                                                                            Р.В. Лінда