Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2015 травень №178 14 травня 2015 року " Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність гр. Демченко Інні Василівні та Якубенку Вадиму Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в ме"

Липень 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14 травня 2015 року                                                                                                           №178

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність

гр. Демченко Інні Василівні та Якубенку Вадиму Васильовичу

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

в межах  Великополовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву ПП «Анело» в інтересах гр.Демченко Інни Василівни та Якубенка Вадима Васильовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Демченко Інні Василівні та Якубенку Вадиму Васильовичу в межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г  ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Демченко Інні Василівні та Якубенку Вадиму Васильовичу в межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у спільну часткову власність гр.Демченко Інні Василівні                   та гр. Якубенку Вадиму Васильовичу земельну ділянку, кадастровий номер 3224081200:06:004:0016, площею 3,0800 га (з них ріллі-3,0800 га), оформити гр. Демченко Інні Василівні та Якубенку Вадиму Васильовичу право  власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається  купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Відділу Держземагентства у Сквирському районі внести відповідні зміни до державного земельного кадастру.

5. Документацію із землеустрою передати до відділу Держземагентства у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Голова адміністрації                                                                                                                Р.В. Лінда