Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2015 травень №179 14 травня 2015 року " Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Краснікову Анатолію Андрійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Великополовецькоїсільської ради С"

Липень 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14 травня 2015 року                                                                                                                      №179

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

гр. Краснікову Анатолію Андрійовичу для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в межах Великополовецькоїсільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву ПП «Анело» в інтересах гр. Краснікова Анатолія Андрійовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Краснікову Анатолію Андрійовичу в межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленого                           ПП «Анело», та керуючись ст.ст. 17, 22, п.гч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Краснікову Анатолію Андрійовичу в межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр.Краснікову Анатолію Андрійовичу  земельну ділянку, кадастровий номер 3224081200:08:006:0028, площею 3,0961га (з них ріллі-3,0961га), оформити гр.Краснікову Анатолію Андрійовичуправо власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається  купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Відділу Держземагентства у Сквирському районі внести відповідні зміни до державного земельного кадастру.

5.Документацію із землеустрою передати до відділу Держземагентства у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Голова адміністрації                                                                                                            Р.В.Лінда