Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2015 липень №276 14 липня 2015 року " Про призначення опікуна над малолітньою дитиною, позбавленої батьківського піклування, Палієнком Юрієм Руслановичем, 06.05.2004 року народження "

Вересень 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14 липня 2015 року                                                                                                               №276

Про призначення опікуна

над малолітньою дитиною, позбавленої

батьківського піклування,

Палієнком Юрієм Руслановичем,

Розглянувши матеріали заяви від 16.06.2015 громадянки Русин Марини Олександрівни, 27.12.1990 року народження, яка проживає за адресою: вул. К. Лібкнехта, буд. 210, кв. 8, м. Сквира, Київська область, щодо призначення її опікуном над дитиною, позбавленої батьківського піклування, Палієнком Юрієм Руслановичем, 06.05.2004 року народження, відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про охорону дитинства”, „Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклуваннія”, «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми», «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», ст.ст. 243, 244 Сімейного кодексу України, ст.ст. 58, 61 – 63 Цивільного кодексу України, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866 „Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини”, та враховуючи розпорядження Сквирської  райдержадміністрації від 11.06.2015 року  № 224 «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітньому Палієнку Юрію Руслановичу, 06.05.2004 року народження», висновок комісії з питань захисту прав дитини Сквирської райдержадміністрації від 25.06.2015 року № 6/2 «Про доцільність призначення опікуна над Палієнком Юрієм Руслановичем, 06.05.2004  року народження»:

1. Призначити Русин Марину Олександрівну, 1990 року народження, опікуном над малолітньою дитиною, позбавленої батьківського піклування, Палієнком Юрієм Руслановичем, 06.05.2004 року народження.

Підопічний Палієнко Юрій Русланович, 06.05.2004 року народження, буде проживати з   опікуном Русин Мариною Олександрівною

2. Зобов'язати опікуна вживати заходів щодо захисту законних прав та інтересів підопічного:

1) самостійно визначати способи виховання з урахуванням думки дитини і рекомендацій органу опіки та піклування;

2) вимагати повернення дитини від будь-якої особи, яка тримає її у себе не на підставі закону або рішення суду;

3) давати чи не давати згоду на усиновлення підопічного;

4) самостійно здійснювати витрати, необхідні для задоволення потреб підопічного, за рахунок призначеної державної допомоги, пенсії, аліментів, доходів від майна підопічного;

5) представляти інтереси підопічного в установах, організаціях і закладах;

6) виховувати дитину, піклуватися про її здоров'я, психічний стан, фізичний і духовний розвиток, готувати до самостійного життя, забезпечувати її догляд і лікування;

7) створити належні побутові умови та умови для здобуття повної загальної середньої освіти;

8) вживати заходів до захисту цивільних прав та інтересів підопічного;

9) здійснювати двічі на рік повне медичне обстеження підопічного.

3. Відповідальним за збереження права на майно, речі особистого вжитку Палієнка Юрія Руслановича, 06.05.2004 року народження, призначити опікуна Русин Марину Олександрівну.

4.Службі у справах дітей та сім'ї райдержадміністрації:

1) здійснювати нагляд за виконанням опікуном своїх обов'язків, контролювати умови утримання, виховання, навчання дитини, дотримання її прав та цільовим використанням державної соціальної допомоги на дитину , над якою встановлено опіку;

2) забезпечити захист та дотримання житлових та майнових прав дитини, позбавленої батьківського піклування;

3) забезпечити Палієнка Юрія Руслановича, 06.05.2004 року народження, пільговим оздоровленням.

5. Управлінню соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації призначити виплати державної соціальної допомоги на дитину, над якою встановлено опіку, Палієнка Юрія Руслановича, 06.05.2004 року народження, у межах видатків, передбачених у державному бюджеті.

6.  Комунальному закладу «Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги»:

1) Закріпити дільничного лікаря за малолітнім Палієнком Юрієм Руслановичем, 06.05.2004  року народження.

2) Забезпечити дитині проходження двічі на рік медичного огляду та здійснення диспансерного нагляду за ним.

7. Відділу освіти Сквирської райдержадміністрації забезпечити право Палієнка Юрія Руслановича, 06.05.2004  року народження, на здобуття загальної середньої освіти.

8.   Контроль  за  виконанням  цього  розпорядження  покласти  на  заступника  голови

райдержадміністрації  Іванченко О.В.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                І.В.Нечипоренко