Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2015 липень №279 17 липня 2015 року " Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Диканчуку Володимиру Сергійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Чубинецької сільської ради Сквирсько"

Вересень 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

17  липня 2015 року                                                                                                       №279

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

гр. Диканчуку Володимиру Сергійовичу для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в межах Чубинецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву ТОВ “Земельний проект“ в інтересах гр. Диканчука Володимира Сергійович про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Диканчуку Володимиру Сергійовичу в межах Чубинецької сільської ради Сквирського району Київської області та керуючись ст.ст. 17, 22, п.гч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Диканчуку Володимиру Сергійовичу в межах Чубинецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр.Диканчуку Володимиру Сергійовичу земельну ділянку, кадастровий номер 3224087200:04:011:0032, площею 5,1720га (з них ріллі-5,1720га), оформити гр.Диканчуку Володимиру Сергійовичу право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається  купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Відділу Держземагентства у Сквирському районі внести відповідні зміни до державного земельного кадастру.

5.Документацію із землеустрою передати до відділу Держземагентства у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням  цього розпорядження  залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                   І.В.Нечипоренко