Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2015 жовтень №397 07 жовтня 2015 року " Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Миколюк Лідії Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Малолисовецької сільської ради Сквирськог"

Листопад 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

07 жовтня 2015 року                                                                                                        №397

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

гр. Миколюк Лідії Іванівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в межах  Малолисовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву ТОВ“ Земельний проект“ в інтересах гр.Миколюк Лідії Іванівни  про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Миколюк Лідії Іванівні в межах Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленогоТОВ“ Земельний проект“, та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г  ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Миколюк Лідії Іванівнів межах Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр.Миколюк Лідії Іванівні(проживає за адресою:                                        с. Миньківці Сквирського району Київської області, паспорт МЕ105831; ідентифікаційний номер 1991209824) земельну ділянку, кадастровий номер 3224084300:05:015:0035, площею 2,9873га (з них ріллі-2,9873), оформити  гр. Миколюк Лідії Іванівніправо власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається  купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Відділу Держземагентства у Сквирському районі внести відповідні зміни до державного земельного кадастру.

5.Документацію із землеустрою передати до відділу Держземагентства у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Голова адміністрації                                                                                                 Р.В.Лінда