Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2015 жовтень №418 27 жовтня 2015 року " Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 13.10.2008 року №541 «Про утворення районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про "

Листопад 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

27  жовтня 2015 року                                                                                               №418

Про  внесення змін до розпорядження

голови райдержадміністрації від 13.10.2008 року

№541 «Про утворення районної

комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати

земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про

надання у власність земельних ділянок та зміну цільового

призначення земельних ділянок»

Відповідно до п.9 ст.39, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України            від 11.04.2002 №502, у зв’язку з кадровими змінами:

1. Викласти  п. 1 розпорядження голови райдержадміністрації від 13.10.2008 № 541 «Про утворення районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення земельних ділянок» в наступній редакції:

Нечипоренко

Іван Васильович

- перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії;

Борисевич

Світлана Леонідівна

-  виконуюча обов’язки  начальника відділу  Держгеокадастру у Сквирському   районі, заступник голови комісії;

Гаврилюк

Ольга Яківна

-  завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації;

Сиворакша Микола Васильович

-   начальник управління агропромислового розвитку Сквирської

райдержадміністрації;

Гордійчук

Раїса  Миколаївна

- головний державний ревізор-інспектор Сквирського відділення Тетіївської ОДПІ (за згодою);

Ульянова

Марія Василівна

- начальник управління фінансів райдержадміністрації;

Скиба

Борис Володимирович

- голова асоціації фермерів району; голова ФГ «Влад» (за згодою);

Сологуб

Олександр Михайлович

- директор СП «Інтерагро Сквира» (за згодою);

Іщук

Анатолій Петрович

- представник Білоцерківського міжрайонного управління Головного Управління  Держсанепідслужби у Київській області (за згодою);

Лєвін

Дмитро Миколайович

- начальник відділу визначення ступеня екологічного ризику та безпеки життєдіяльності Департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (за згодою);

Івашкевич

Оксана Вікторівна

- головний спеціаліст юридичного сектору апарату райдержадміністрації;

Іващенко

Надія Василівна

- начальник відділу з питань підприємництва, містобудування і землекористування Сквирської міської ради (за згодою);

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 29.10.2014 №475 «Про  затвердження нового складу районної комісії по відбору кандидатур,  бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність ділянок та зміну цільового призначення земельних ділянок».

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                               І.В. Нечипоренко