Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2015 жовтень №420 27 жовтня 2015 року " Про співпрацю між райдержадміністрацією, виконавчими комітетами міської та сільських рад, дорожніми службами і сільськогосподарськими підприємствами району "

Листопад 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

27  жовтня 2015 року                                                                                         №420

Про співпрацю між райдержадміністрацією,

виконавчими комітетами міської

та сільських рад, дорожніми службами

і сільськогосподарськими підприємствами району

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Кодексу цивільного захисту України, рішення засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 20.10.2015 № 09), а також з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на автошляхах району в осінньо-зимовий період 2015-2016 року:

1. Рекомендувати головам міськсільвиконкомів та керівникам сільськогосподарських підприємств (у разі необхідності) надавати допомогу дорожнім службам району для забезпечення безперебійного транспортного сполучення на автошляхах району відповідно до переліку, що (додається).

2. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації спільно з сільськогосподарськими підприємствами у районі утворити резервний запас паливно-мастильних матеріалів для надання допомоги дорожнім службам району з метою забезпечення оперативного реагування та усунення можливих наслідків надзвичайних ситуацій і стихійних явищ в осінньо-зимовий період.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                       І.В. Нечипоренко