Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2015 жовтень №422 29 жовтня 2015 року " Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Козловій Наталії Петрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Великополовецької сільської ради Скви"

Листопад 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29  жовтня 2015 року                                                                                                                №422

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

гр. Козловій Наталії Петрівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в межах Великополовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву ТОВ «Земельний проект» в інтересах гр. Козлової Наталії Петрівні про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Козловій Наталії Петрівні в межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленого  ТОВ «Земельний проект» та керуючись ст.ст. 17, 22, п.гч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Козловій Наталії Петрівні в межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр.Козловій Наталії Петрівні (проживає за адресою: вул. Леніна,14,              с. Великополовецьке Сквирського району Київської області, паспорт СВ249861; ідентифікаційний номер 2651115362) земельну ділянку, кадастровий номер 3224081200:08:004:0023, площею 3,1407га (з них ріллі-3,1407га), оформити гр.Козловій Наталії Петрівні право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Відділу Держземагентства у Сквирському районі внести відповідні зміни до державного земельного кадастру.

5. Документацію із землеустрою передати до відділу Держземагентства у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                               І.В.Нечипоренко