Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2015 жовтень №423 29 жовтня 2015 року " Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сухоцькій Надії Олексіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Самгородоцькоїсільської ради Сквир"

Листопад 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29  жовтня 2015 року                                                                                                   №423

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

гр. Сухоцькій Надії Олексіївні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в межах Самгородоцькоїсільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву Сухоцької Надії Олексіївни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Сухоцькій Надії Олексіївні в межах Самгородоцької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленого  ФОП Пивовар Н.М. та керуючись ст.ст. 17, 22, п.гч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Сухоцькій Надії Олексіївні в межах Самгородоцької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр.Сухоцькій Надії Олексіївні (проживає за адресою: вул. Берегова,7,            с. Самгородок Сквирського району Київської області, паспорт СМ479460; ідентифікаційний номер 2163411765) земельну ділянку, кадастровий номер 3224086600:07:003:0017, площею 3,9111га (з них ріллі-3,9111га), оформити гр.Сухоцькій Надії Олексіївні право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається  купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Відділу Держземагентства у Сквирському районі внести відповідні зміни до державного земельного кадастру.

5. Документацію із землеустрою передати до відділу Держземагентства у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                               І.В.Нечипоренко