Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2015 жовтень №425 29 жовтня 2015 року " Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коцюк Світлані Анатоліївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Оріховецької сільської ради Сквирськ"

Листопад 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29 жовтня 2015 року                                                                                                                №425

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

гр. Коцюк Світлані Анатоліївні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в межах Оріховецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Кіяшко Ірини Борисівни (по довіреності) в інтересах гр. Коцюк Світлани Анатоліївни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Коцюк Світлані Анатоліївні в межах Оріховецької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленогоТОВ “Земельний проект“та керуючись ст.ст. 17, 22, п.гч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Коцюк Світлані Анатоліївні в межах Оріховецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2.Передати у власність гр.Коцюк Світлані Анатоліївні (проживає за адресою: вул.Жовтнева,11, с.Оріховець Сквирського району Київської області, паспорт СК916306, ідентифікаційний номер 2755614124) земельну ділянку,кадастровий номер 3224085200:03:001:0021, площею 3,0500га (з них ріллі-3,0500га),оформити гр.Коцюк Світлані Анатоліївні право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається  купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Відділу Держземагентства у Сквирському районі внести відповідні зміни до державного земельного кадастру.

5.Документацію із землеустрою передати до відділу Держземагентства у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                                          І.В.Нечипоренко