Головна Соціальна сфера Управління соціального захисту населення Соціальні виплати, допомоги, субсидії Безкоштовна правова допомога вимушеним переселенцям у Києві та Київській області

Грудень 2015

За підтримки КОДА у Київській області діють 12 центрів безоплатної правової допомоги вимушеним переселенцям

У Київській області за підтримки КОДА відкрили 12 офісів, де вимушені переселенці можуть безоплатно отримати правову допомогу. Це проект Громадської правозахисної організації «Права людини».

«Якщо у Києві ми не одні надаємо такого роду послуги, то область була практично не охоплена громадськими організаціями. Таким чином переселенці, які знайшли прихисток, приміром, в Обухові повинні були їхати у Київ, щоб ефективно захистити свої права. Зараз люди можуть звернутися до наших офісів у 12 містах Київщини та швидко вирішити свої питання. Такого роду правовий захист переселенців став можливий лише завдяки тісній співпраці громадськості із органами юстиції та Київської обласної державної адміністрації», – зазначає Голова правління ГПО «Права людини» Віталій Дроботун.

Слід зазначити, що юристи ГПО «Права людини», окрім консультацій, також надають допомогу в отриманні необхідних документів; допомагає складати та подавати заяви, скарги, звернення до органів влади, позови до суду; надає правову підтримку у випадках порушення прав ВПО; допомагає з отриманням соціальної допомоги та пенсій. Крім того, організація сприяє у питанні реєстрації підприємств (фізичної-особи підприємця, товариства з обмеженою відповідальністю), громадських та благодійних організацій для ВПО.

Для вимушених переселенців діє «гаряча лінія»: (044) 361-39-35

Також можна звертатися онлайн: http://goo.gl/forms/tfxyP3H3OQ

Первинну та вторинну юридичну допомогу внутрішньо переміщені особи можуть отримати у приймальнях ГПО «Права людини» за адресами:

м. Київ

Прийом з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00 години за попереднім записом  (044 331 39 35, чи у такій формі.

За адресою: м. Київ, вул. Мечникова, буд. 4, офіс 19-А

м. Ірпінь

Прийом з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 17.00 години

За адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченка 2а (у будівлі Ірпінської міської ради)

смт. Макарів

Прийом з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00 години

За адресою: смт. Макарів, вул. Фрунзе 27 (у будівлі Районного будинку культури)

м. Вишгород

За адресою: м. Вишгород, вул. Кургузова, 13, районне управління юстиції

м. Біла Церква

Прийом з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00 години

За адресою: м. Біла Церква, вул.Ярослава Мудрого, 2 (будівля Районної державної адміністрації)

м. Переяслав-Хмельницький

Прийом з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00 години

За адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б.Хмельницького, 53 (будівля Районної державної адміністрації)

м. Буча

За адресою: м. Буча, вул. Енергетиків, буд. 1-А, міське управління юстиції

м. Васильків

Прийом з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00 години

За адресою: м. Васильків, вул. Луначарського, 5, міськрайонне управління юстиції

м. Бровари

Прийом: Понеділок (з 15:00 до 17:00), Вівторок-Середа (з 10:00 до 17:00), Четвер-П’ятниця (з 14:00 до до 18:00)

За адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 18, міськрайонне управління юстиції

м. Фастів

За адресою: м. Фастів, вул. Суворова, 1, міськрайонне управління юстиції

м. Бориспіль

За адресою: м. Бориспіль, вул. Шевченка, 4, міськрайонне управління юстиції

смт. Бородянка

За адресою: смт. Бородянка, вул. Центральна, 327

м. Обухів

За адресою: вул. Київська, 5, м. Обухів, міськрайонне управління юстиції

Ініціатива «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам Київської області» реалізується ГПО «Права людини» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні (в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та Уряду Японії.