Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2016 січень №5 06 січня 2016 року " Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Носінській Людмилі Василівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Самгородоцької сільської ради Сквирс"

Квітень 2016

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

06  січня 2016 року                                                                                              №5

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

гр. Носінській Людмилі Василівні  для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в межах  Самгородоцької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Носінської Людмили Василівни  про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Носінській Людмилі Василівні в межах Самгородоцької сільської ради Сквирського району Київської області,  розробленого     ПП“РІДАН-БЦ“, та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г  ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Носінській Людмилі Василівні  в межах Самгородоцької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр. Носінській Людмилі Василівні  земельну ділянку, кадастровий номер 3224086600:05:005:0027, площею 3,4110 га (з них ріллі-3,4110), оформити гр. Носінській Людмилі Василівні  право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається  купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Відділу Держгеокадастру у Сквирському районі внести відповідні зміни до державного земельного кадастру.

5.Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                               І.В.Нечипоренко