Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2016 березень 09_ березня 2016 року №72 " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність ½ частини земельної ділянки в рівних частинах кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Саєнко Надії Володимир"

Травень 2016

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

09_ березня 2016 року                                                                                                       №72

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення у власність ½ частини

земельної  ділянки  в рівних частинах кожному

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

гр. Саєнко Надії Володимирівні в адміністративних

межах  Мовчанівської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Барановської Зінаїди Володимирівни (за довіреністю) в інтересах Саєнко Надії Володимирівни  - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність ½ частини земельної ділянки в рівних частинах кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Мовчанівської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ, № 0207845, відповідно до свідоцтва про право на спадщину за заповітом від 05.10.2005 року, Спадкова справа № 269(1999), зареєстровано в реєстрі за № 2571,  враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «ім. Гагаріна» серія КВ, реєстраційний № 23 від 05.12.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Саєнко Надії Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність ½ частини земельної ділянки в рівних частинах кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Мовчанівської сільської ради за №223 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «ім. Гагаріна».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Саєнко Надії Володимирівні  виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                      І.В.Нечипоренко