Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2016 березень 09 березня 2016 року №73 " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність 1/3 частини земельної ділянки в рівних частинах кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Савчук Марії Андріївні"

Травень 2016

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

09 березня 2016 року                                                                                              №73

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення у власність 1/3 частини

земельної  ділянки в рівних частинах кожному

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

гр. Савчук Марії Андріївні в адміністративних

межах  Чубинецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Савчук Людмили Василівни (за довіреністю)  в інтересах Савчук Марії Андріївни - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність 1/3 частини земельної ділянки в рівних частинах кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Чубинецької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ, № 0126199, відповідно до рішення  Сквирського районного суду, справа  №2-45/2008, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Хлібороб» - серія КВ, реєстраційний № 13 від 30.10.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Савчук Марії Андріївні  на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність 1/3 частини земельної ділянки в рівних частинах кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Чубинецької сільської ради за №435 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Хлібороб».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Савчук Марії Андріївні виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                      І.В.Нечипоренко