Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2016 березень 09 березня 2016 року № 75 " Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Іщенко Ніні Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Рогізнянської сільської ради Сквирського ра"

Травень 2016

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

09 березня 2016 року                                                                                                                  № 75

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

гр. Іщенко Ніні Іванівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в межах Рогізнянської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Іщенко Ніни Іванівни  про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва                     гр. Іщенко Ніні Іванівні  в межах Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області,  розробленого ТОВ“ Земельний проект“, та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г  ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Іщенко Ніні Іванівні в межах Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр. Іщенко Ніні Іванівні   оформити                 гр. Іщенко Ніні Іванівні  право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Відділу Держгеокадастру у Сквирському районі внести відповідні зміни до державного земельного кадастру.

5.Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6.Контроль за виконанням  цього розпорядження  залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                                 І.В.Нечипоренко