Травень 2016

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

06 квітня 2016 року                                                                                                       №129

Про проведення обстежень районною

робочою групою з питань легалізації

виплати заробітної плати та

зайнятості  населення суб’єктів

господарювання

Керуючись ст. 6, 13, 16, 24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Положенням про районну робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке затверджене розпорядженням голови адміністрації від 29 березня 2016 року № 125, з метою реалізації повноважень, визначених чинним законодавством в частині забезпечення державних гарантій у сфері праці, підвищення рівня соціальної захищеності найманих працівників та відповідальності роботодавців за використання їх праці, проведення інформаційної, консультативної роботи серед населення в частині роз’яснення положень трудового законодавства, а також проведення роз’яснювальної роботи серед роботодавців щодо дотримання ними вимог чинного законодавства в частині використання найманої робочої сили та трудових відносин:

1.Районній робочій групі з питань легалізації виплати заробітної плати  та зайнятості населення  проводити комісійні обстеження суб’єктів господарювання згідно з окремим графіком.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                 І. В. Нечипоренко