Головна Райдержадміністрація

Квітень 2011

Шановні пані і панове!

Щиро вітаю усіх вас і радий зустрічі на сайті Сквирської районної державної адміністрації!

Від сьогодні маєте можливість спілкування у всесвітній мережі Інтернет з цікавим регіоном Київщини - славетною старовинною Сквирщиною, яка у соціально-економічний та культурний розвиток області й держави вписує вагому сторінку.

Її гордість- працьовиті люди, велика спадщина дідів і батьків, набутки нинішнього покоління.

Загалом, Сквирський район є привабливим і цікавим з усіх позицій економічного та соціального розвитку. Ми відкриті у спілкуванні, сподіваємось на вашу участь, шановні, у розв'язанні багатьох проблем, які має Сквирщина на нинішньому етапі розбудови суспільства.

Чекаємо нових пропозицій та ідей, доречними будуть і діалоги, зустрічі. Кожна інформація, надіслана владі, братиметься до уваги, завдяки цьому наш сайт буде наповнюватись цікавим змістом і стане корисним для кожного, хто вирішить відвідати його сторінки.

Запрошуємо до співпраці в ім'я розвитку і розквіту нашого рідного краю!

Голова Сквирської

райдержадміністрації                                                  В.В. Галюк