Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2016 червень 10 червня 2016 року №245 " Про заходи з підготовки та організованого початку 2016/2017 навчального року в Сквирському районі "
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2016
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

10  червня 2016 року                                                                                             №245

Про заходи з підготовки та організованого початку

2016/2017 навчального року в Сквирському районі

 

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року №777 «Про затвердження Положення про освітній округ», розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 03.06.2016 №226 «Про заходи щодо підготовки та організованого початку 2016/2017 навчального року в Київській області» та з метою забезпечення організованого початку 2016/2017 навчального року:

 

1. Затвердити заходи з підготовки та організованого початку 2016/2017 навчального року в Сквирському районі (далі – заходи), що додаються.

 

2. Відділу освіти Сквирської райдержадміністрації, іншим структурним підрозділам райдержадміністрації, міськ-, сільвиконкомам забезпечити виконання зазначених заходів.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                                                                  В.В.Галюк

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації

10.06.2016  №    245

 

ЗАХОДИ

з підготовки та організованого початку

2016/2017  навчального року в Сквирському районі

 

  1. Визначити рівень спроможності діючої освітньої мережі щодо забезпечення потреб населення в дошкільній, загальній середній, позашкільній освіті. Продовжити роботу щодо приведення мережі навчальних закладів відповідно до освітніх потреб.

Відділ освіти райдержадміністрації

До 15 серпня 2016 року.

  1. Забезпечити неухильне виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 року №646 «Про затвердження інструкції з обліку дітей та підлітків шкільного віку». Вжити відповідних заходів щодо повного охоплення дітей і підлітків шкільного віку різними формами навчання.

Відділ освіти райдержадміністрації

До 05 вересня, 09 грудня 2016 року.

 

  1. Провести у дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах звітування керівників про виконану у 201/2016 навчальному році роботу на загальних зборах педагогічних колективів за участю представників батьківських комітетів.

Відділ освіти райдержадміністрації

До 30 червня 2016 року.

 

  1. Провести організований набір учнів до 1-х і 10-х класів, забезпечити ефективне комплектування класів загальноосвітніх навчальних закладів. Вирішити питання щодо оптимальної форми організації навчання в класах з чисельністю учнів меншою за п’ять осіб.

Відділ освіти райдержадміністрації

До 31 серпня 2016 року.

 

  1. На виконання ст. 5 Закону України «Про охорону дитинства» забезпечити організацію безкоштовного харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, та учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Відділ освіти райдержадміністрації

До 09 вересня 2016 року.

2

 

  1. Забезпечити в сільській місцевості умови для підвезення до навчальних закладів, а також до місць проведення учнівських олімпіад, конкурсів, фестивалів, семінарів, конференцій, інших масових заходів та  у зворотному напрямку учнів, дітей і педагогічних працівників. Забезпечити раціональне та безпечне використання шкільних автобусів, їх технічне обслуговування.

Відділ освіти райдержадміністрації

Протягом навчального року.

 

  1. Продовжити роботу зі створення умов для організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами (дітей з вадами фізичного та психічного розвитку, у тому числі дітей-інвалідів) на базі Сквирської ЗОШ №3 та Самгородоцької ЗОШ. Увести з 1 вересня 2016 року до штатного розпису Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст. 1 (одну) ставку помічника вчителя (вихователя) для організації інклюзивного навчання.

Відділ освіти райдержадміністрації

До 01 вересня 2016 року.

  1. Здійснити закупівлю підручників для 4-х та 7-х класів за рахунок коштів освітньої субвенції. Здійснити міжшкільний перерозподіл підручників, отриманих за державним замовленням, з урахуванням контингенту учнів.

Відділ освіти райдержадміністрації

До 25 серпня 2016 року.

 

  1. Забезпечити повне охоплення дітей старшого дошкільного віку організованими формами дошкільної освіти.

Відділ освіти райдержадміністрації

До 20 серпня 2016 року.

10.  Ужити організаційних заходів щодо забезпечення навчальних закладів району педагогічними кадрами, створення належних умов для педагогічної діяльності. Сприяти соціальному захисту педагогів.

Відділ освіти райдержадміністрації, міськ-, сільвиконкоми

До 01 вересня 2016 року.

11.  Забезпечити проходження безкоштовного медичного огляду педагогічними працівниками та обслуговуючим персоналом загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та дитячого будинку, учнями навчальних закладів  за рахунок загальних асигнувань, виділених на утримання Сквирської районної центральної лікарні.

Сквирська районна центральна лікарня

До 30 серпня 2016 року.

12.  Забезпечити ефективне функціонування діючих центрів дистанційного навчання педагогічних працівників, учнів та батьків на базі методичного кабінету відділу освіти, НВК «Сквирського ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів», інших навчальних закладів.

Відділ освіти райдержадміністрації

До 01 вересня 2016 року.

3

13.  Здійснити комплексні роботи щодо підготовки приміщень та будівель навчальних закладів до початку 2016/2017 навчального року та отримати відповідні акти.

Відділ освіти райдержадміністрації

До 15 серпня 2016 року.

14.  Забезпечити згідно з договорами своєчасне проведення розрахунків за спожиті енергоносії, вжити заходів для погашення в повному обсязі заборгованості з їх оплати. Укласти в установленому законодавством договорів на постачання природного газу, твердого палива та інших видів енергоносіїв.

Відділ освіти, управління фінансів райдержадміністрації

До 01 вересня 2016 року.

 

15.  Провести комплекс заходів з підготовки навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 навчального року, провести планову повірку вузлів обліку газу, перезарядку вогнегасників, заміри опору ізоляції, ремонт та заміну застарілого обладнання котелень. Заключити на опалювальний період договір на технічне обслуговування газових котелень навчальних закладів з ліцензованим підприємством.

Відділ освіти, управління фінансів райдержадміністрації

До 20 вересня 2016 року.

16.  Провести підготовку енергогосподарств та енергетичного обладнання навчальних закладів відповідно до вимог Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії в Київській області до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 навчального року з урахуванням Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 №71, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.03.2007 за № 197/13464.

Відділ освіти райдержадміністрації

До 15 вересня 2016 року.

17.  Продовжити впровадження енергозберігаючих технологій та виконання завдань зі скорочення споживання природного газу шляхом заміни старих вікон та дверей на енергозберігаючі, утеплення фасадів, переведення котелень на альтернативні види палива. Забезпечити виготовлення відповідних проектно-кошторисних документацій та їх подання до департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства КОДА.

Відділ освіти, управління фінансів райдержадміністрації, міськ-, сільвиконкоми

До 10 жовтня 2016 року.

 

18.  Першочергово провести роботи з облаштування внутрішніх убиралень Чубинецького НВК, Антонівського НВК, Малолисовецького НВК, капітального ремонту внутрішніх туалетів НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІІ ст.», ремонту системи опалення Великополовецького НВК, ремонту даху Сквирського НВК, заміни газового котла котельні Сквирського НВК.

Відділ освіти, управління фінансів райдержадміністрації

До 30 вересня 2016 року.

4

 

19.  Забезпечити навчальні заклади твердим паливом в обсягах, необхідних для їх нормального функціонування в осінньо-зимовий період.

Відділ освіти райдержадміністрації

До 01 жовтня 2016 року.

20.  Ужити заходів щодо створення для учасників навчально-виховного процесу безпечних умов праці та навчання, виконання вимог пожежної безпеки в навчальних закладах та проведення робіт із дотриманням вимог санітарного законодавства.

Відділ освіти райдержадміністрації

До 15 серпня 2016 року.

21.  Продовжити роботу щодо оформлення державних актів на право постійного користування земельними ділянками, відведеними навчальним закладам.

Відділ освіти райдержадміністрації, міська рада, сільські ради

Протягом року.

22.  В установленому порядку та в межах фонду оплати праці з метою стимулювання творчої праці працівників встановлювати доплати до посадових окладів керівникам, заступникам керівників, педагогічним працівникам закладів освіти, дитячого будинку, обслуговуючому персоналу, методистам районного методичного кабінету.

Відділ освіти райдержадміністрації

Протягом року.

23.  Забезпечити медичний супровід учасників навчально-виховного процесу шляхом вирішення в установленому порядку питання щодо введення в закладах освіти штатних посад медичних працівників або обслуговування їх працівниками закладів охорони здоров’я.

Відділ освіти райдержадміністрації,

Сквирська районна центральна лікарня

Протягом року.

24.  Провести районну конференцію педагогічних працівників, під час якої обговорити актуальні проблеми діяльності навчальних закладів у новому навчальному році. Залучити до участі в її роботі керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, наукових установ.

Відділ освіти райдержадміністрації

26-30 серпня 2016 року.

25.  Забезпечити участь педагогічних працівників району у відкритій педагогічній раді освітян Київщини «Стратегія розвитку системи освіти».

Відділ освіти райдержадміністрації

25-29 серпня 2016 року.

26.  Організувати урочисте проведення свята Дня знань у навчальних закладах району.

Відділ освіти райдержадміністрації

01 вересня 2016 року.

5

27.  Узагальнити інформацію про виконання цих заходів. Подати інформацію про хід виконання заходів департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Відділ освіти райдержадміністрації

01 серпня, 01 вересня, 01 жовтня

та 01 листопада 2016 року.

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                          В.Л.Салтанюк

Переглядів: 614
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack