Головна Соціальна сфера Пенсійне забезпечення запобігання проявам корупції Запобігання проявам корупції за 1 півріччя 2016 року

Липень 2016

Запобігання проявам корупції за 1 півріччя 2016 року Друк

Про запобігання корупції

Керівництвом управління Пенсійного фонду України у Сквирському  районі проводяться організаційні та практичні заходи, спрямовані на попередження та мінімізацію ризиків виникнення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень.

Здійснювалися заходи щодо дотримання в управлінні  Пенсійного фонду України  основних положень та вимог Закону України від 14.10.2014 № 1700-VII “Про запобігання корупції”.

В 1 півріччі 2016 року проводилась робота по дотриманню антикорупційного законодавства, запобігання безгосподарності, нецільового використання коштів в управлінні, надавались консультації працівникам щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік .

В управлінні постійно проводиться роз’яснювальна робота щодо обов’язкового повідомлення про наявність конфлікту інтересів та шляхи його врегулювання, здійснюється антикорупційне дослідження проектів розпорядчих документів, додержується порядок їх узгодження, вживаються заходи щодо недопущення фактів корупції у сфері державних закупівель, забезпечується прозорість та об’єктивність при проведені тендерних процедур щодо закупівлі товарів та послуг з метою недопущення порушень антикорупційного законодавства ; створено та підтримується в актуальному стані реєстр вчинених виконавчих дій по всіх виконавчих документах, надісланих територіальними управліннями Фонду до відділів державної виконавчої служби, який ведеться окремо по боржниках юридичних особах та боржниках-фізичних особах, по платниках щодо яких порушено справи про банкрутство; здійснюється моніторинг фактів виплати заробітної плати менше мінімального розміру в розрізі підприємств, аналізується кількість осіб, яким не зарахований страховий стаж. Забезпечується доброчесність і об’єктивність при прийнятті рішень щодо розподілу, використання фінансових, матеріальних ресурсів, адміністративних послуг, проведення конкурсів на заміщення вакантних посад, кадрових питань. Здійснюється постійний контроль та моніторинг щодо своєчасності фінансування виплатних об’єктів поштового зв’язку та банків, цільового використання пенсійних коштів.

В 1 півріччі 2016 року звернень/скарг щодо порушення антикорупційного законодавства посадовими особами управління Пенсійного фонду України Сквирському р-ні не надходило. Випадків порушень антикорупційного законодавства працівниками Фонду не виявлено.