Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2016 липень 03 липня 2016 року №280 " Про затвердження нового складу комісії з питань захисту прав дитини Сквирської райдержадміністрації "

Серпень 2016

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

03 липня 2016 року                                                                                         №280

Про затвердження нового складу комісії

з питань захисту прав дитини

Сквирської райдержадміністрації

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, «Про органи і служби у справах дітей  та спеціальні установи для дітей», на виконання постанови Кабінету Міністрів України             від 24 вересня 2008 року № 866 „Питання діяльності органів опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини”:

1. Затвердити новий склад комісії з питань захисту прав дитини Сквирської районної державної адміністрації:

Галюк

Василь Васильович

- голова райдержадміністрації, голова комісії;

Славінська

Оксана  Вікторівна

Кофман

Оксана Григорівна

- перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови комісії;

- головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

Поліщук

Сергій Володимирович

- начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації;

Ульянова

Марія Василівна

- начальник управління фінансів райдержадміністрації;

Заболотний

Олександр Вікторович

- начальник відділу освіти райдержадміністрації;

Мошківська

Ірина Вікторівна

- директор Сквирського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

Рогоза

Надія Анатоліївна

-  начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Гайданка                             - завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації

Олександра Миколаївна

Гіптенко - заступник начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП у

Руслан Анатолійович            Київській області

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 17.05.2016 року № 196 «Про затвердження нового складу комісії з питань захисту прав дитини Сквирської райдержадміністрації».

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації                                                                                       В.В. Галюк