Головна Соціальна сфера Пенсійне забезпечення пенсіонерам Нагадування пенсіонерам району

Серпень 2016

Нагадування пенсіонерам району Друк

Шановні пенсіонери району! Нагадуємо ще раз!

У разі Вашого працевлаштування або звільнення з роботи Ви повинні повідомляти про це управління  Пенсійного фонду України  у Сквирському р-ні шляхом подання заяви. Заява може бути подана особисто або через представника, який діє на підставі виданої йому довіреності, посвідченої нотаріально.

До працевлаштування належить початок діяльності, пов'язаний з отриманням доходу, у тому числі, укладанням трудового договору, цивільно-правового договору, реєстрацією як фізичної особи-підприємця, провадженням незалежної професійної діяльності.

У разі припинення діяльності (звільнення) пенсіонер має повідомити орган, що призначає йому пенсію, про дату звільнення (припинення діяльності).

Документами, які підтверджують, що особа не працює (не провадить діяльність, пов’язану з отриманням доходу), або, навпаки, працевлаштована є:

■ трудова книжка;

■ виписка з облікових карток застрахованої особи за формами ОК-5, ОК-7;

■ відомості про відсутність або наявність інформації про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця.