Головна Новини Голова райдержадміністрації перевірив готовність навчальних закладів до нового навчального 2016-2017 року

Серпень 2016

Голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк підписав  розпорядження щодо перевірки готовності навчальних закладів району до нового навчального року та особисто перевірив проведену роботу, здійснивши об`їзд разом із спеціальною комісією.

Зокрема особливу увагу було приділено унеможливленню надзвичайних ситуацій та запобіганню виникнення пожеж. Організація та проведення подібних перевірок дуже важливі не тільни для освітніх закладів, а й для педагогічного колективу, адже їх визначна керуюча роль при виникненні пожежі може врятувати чиєсь життя.

Перш за все рятувальники приступили до огляду території освітніх закладів:

- здійснили огляд будівлі, взернули увагу на наявність планів евакуації, адже у будівлях і спорудах, які мають два і більше поверхи

-окрім цього було проінспектовано шляхи евакуації та евакуаційні виходи (чи не захаращені ходи), наявність вогнегасників та їх строки перезарядки стан електропроводки

- перевірили пожежний інвентар на укомплектованість

Рятувальники провели інструктажі з відповідальними особами за протипожежний стан навчальних закладів. На випадок виникнення пожежі дії працівників навчального закладу повинні бути спрямовані на забезпечення безпеки вихованців, їх евакуацію і порятунок. Також кожен працівник навчального закладу при виникненні пожежі або ознак пожежі (запах горіння або тління різних матеріалів) повинен:

- повідомити про пожежу в пожежну частину по телефону 101, а також керівника навчального закладу;

- організувати зустріч пожежних підрозділів, вжити заходи по гасінню пожежі засобами, які є в навчальному закладі.

Відповідальність за пожежну безпеку закладів, установ і організацій несуть їх керівники – директори, завідувачі і уповноважені ними особи, які залежно від характеру порушень і наслідків несуть адміністративну, кримінальну чи іншу відповідальність згідно з чинним законодавством.