Головна Новини ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ НА ПОСАДИ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ СЕКТОРУ КУЛЬТУРИ СКВИРСЬКОЇ РДА

Серпень 2016

Cектор культури Сквирської РДА інформує, що 25 серпня 2016 року закінчився строк подачі документів від кандидатів на посади керівників закладів культури.

Документи надійшли від наступних кандидатів:

- на посаду директора  централізованої бібліотечної системи:

Димань Світлана Григорівна

- на посаду директора районного Будинку культури:

Керекеша Людмила Петрівна

- на посаду директора районного народного краєзнавчого музею:

Поліщук Оксана Анатоліївна

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» № 955-VIII від 28 січня 2016 року, сформовано конкурсну комісію для проведення процедури  з призначення керівників закладів культури Сквирського району. Склад комісії:

Представники трудового колективу:

- Капітанюк Наталія Григорівна - начальник-головний бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення;

-  Горкуша Олена Володимирівна -  директор дитячої школи мистецтв;

- Ткаченко Михайло Григорович -  заступник директора з навчальної роботи  дитячої школи мистецтв.

Представники органу управління:

- Центило-Гіптенко Олеся Леонідівна  -   завідувач сектору культури Сквирської РДА;

- Славінська Оксана Вікторівна -  перший заступник голови  Сквирської РДА;

-   Заболотний Олександр Вікторович   -   начальник  відділу  освіти Сквирської РДА, заслужений вчитель України.

Представники громадських організацій:

- Рудніченко Неля Михайлівна  -  член громадської організації «Народна рада м.Сквири»;

- Бондарчук Катерина  Федорівна - голова громадської організації  «Літературна спілка ім.Саліми Музиченко»;

- Плівачук Катерина Володимирівна -  кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений вчитель України, член громадської організації  «Літературна спілка ім.Саліми Музиченко».

Перше засідання комісії відбудеться  06 вересня 2016р. о 10.00 у приміщенні дитячої школи мистецтв за адресою: 09000, Київська обл., м.Сквира, вул..Богачевського,70. На цьому засіданні буде обрано голову  комісії та розглянуто пакети документів всіх учасників конкурсу на заміщення посад керівників закладів культури Сквирського району.

Телефон для довідок:  04568 (5-22-68)