Головна Новини Урочистості з нагоди Дня похилого віку

Вересень 2016

У залі райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня похилого віку та дня ветерана. Серед присутніх на святі були колишні працівники організацій та установ, учасники ветеранської організації району, активні громадські діячі минулих років. Щирі слова вітань лунали на адресу поважних сквирян від голови райдержадміністрації В.В. Галюка, голови районної ради В.В. Гриші, заступника міського голови Л.В. Сергієнко, голови районної організації ветеранів війни, праці та ЗС М.І. Шевчука, помічника - консультанта депутата Київської обласної ради Леоніда Глиняного Т.Г. Власюк, помічника - консультанта депутата Київської обласної ради Василя Скрипи К.Ф. Бондарчук.

Голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк, звернувшись до земляків наголосив:

"Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей– це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін Вам до землі, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все що Ви зробили для своїх нащадків.

Бажаю Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!"

Очільник району вручив ветеранам почесні Грамоти та пам`ятні медалі, присвячені 25-річчю незалежності України.

Для людей похилого віку було організовано святковий фуршет, а також сформовано продуктові набори.