Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 листопад № 648 від 16 листопада 2011 року " Про святкування Дня працівників сільського господарства "

Грудень 2011

м. Сквира

від 16 листопада 2011 року                                                                            №648

Про святкування  Дня працівників

сільського господарства

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», протоколу № 1 засідання комісії по визначенню підприємств-переможців у трудовому змаганні по виробництву сільськогосподарської продукції:

1. Начальнику управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та виконуючому обов’язки начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації забезпечити проведення урочистостей, святкового концерту в районному Будинку культури 18 листопада 2011 року.

2. Відзначити Грамотою Сквирської районної державної адміністрації підприємства-переможці у трудовому змаганні по виробництву сільськогосподарської продукції (додаток 1).

3. Відзначити Грамотою Сквирської районної державної адміністрації переможців в номінаціях керівників сільськогосподарських підприємств (додаток 2).

4. Відзначити Грамотою Сквирської районної державної адміністрації працівників сільськогосподарських підприємств  (додаток 3).

5.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                                  М.Д.Горбалінський