Грудень 2011

м. Сквира

від 28 листопада 2011 року                                                                            № 672

Про план залучення сил та засобів

для гасіння пожеж та ліквідації

наслідків надзвичайних ситуацій

в населених пунктах району

Відповідно до Законів України “Про пожежну безпеку“, “Про правові засади цивільного захисту“, “Про місцеві державні адміністрації“, “Положення про місцеву пожежну охорону“, а також з метою оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру в населених пунктах району:

1. Затвердити план залучення сил та засобів для гасіння пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій  в населених пунктах  району (додається).

2. Сквирському районному відділу ГУ МНС України в Київській області, органам місцевого самоврядування, керівникам об’єктів і організацій рекомендувати забезпечити постійну готовність пожежних та пожежно-рятувальних підрозділів до дій з ліквідації надзвичайних ситуацій відповідно до плану.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Левчука О.В.

Голова адміністрації                                                            М.Д.Горбалінський