Головна Цивільний захист Відпрацювання щодо запобігання пожеж

Листопад 2016

Відпрацювання щодо запобігання пожеж Друк

02 листопада з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі, рятувальники Сквирського району провели інформаційно-профілактичні заходи серед мешканців міста Сквира. Працівники ДСНС нагадали містянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Громадянам пояснили, що з настанням холодів та перших заморозків почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Люди, намагаючись зігрітися, використовують електрообігрівачі, саморобні нагрівальні прилади, а також звертаються до пічного опалення. Як наслідок – масштабні пожежі будинків, господарчих будівель, лазень та, навіть, загиблі та травмовані. Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру. Люди запевняли рятувальників, що правил життєдіяльності у побуті дотримуються, адже розуміють, якого лиха може завдати неконтрольований вогонь.

Як показує практика такі комплексні відпрацювання, без сумніву, дають надзвичайно велику користь для громади міста. Схожі заходи систематично проводяться і в інших населених пунктах району. Адже лише спільними зусиллями громадськості і влади можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей по справжньому безпечним.