Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 листопад № 615 від 04 листопада 2011 року " Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Тепловій Людмилі Тимофі"

Грудень 2011

м. Сквира

від 04 листопада 2011 року                                                                         № 615

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право

власності на земельну ділянку для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва Тепловій Людмилі

Тимофіївні в межах Самгородоцької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання ТОВ “Будпроект м.Сквира“ та технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Тепловій Людмилі Тимофіївні в межах Самгородоцької сільської ради Сквирського району Київської області та керуючись ст.ст.17,22 п.г. ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», «Про землеустрій», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Тепловій Людмилі Тимофіївні в межах Самгородоцької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель- землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність Тепловій Людмилі Тимофіївні  земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 3224086600:04:016:0021 площею 3,7001 га (з них ріллі-3,7001 га)  за №за схемою поділу земель колективної власності КСП “Самгородоцьке“, оформити та видати Тепловій Людмилі Тимофіївні  державний акт на право власності на земельну ділянку, зареєструвавши його в управління Держкомзему у Сквирському районі.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель, але не раніше 1 січня 2012 року, не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                 М.Д. Горбалінський