Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 листопад № 619 від 04 листопада 2011 року " Про надання в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта фізичній особі-підприємцю Оксенюку І.С. для риборозведення в межах Сквирської міської ради "

Грудень 2011

м. Сквира

від 04 листопада 2011 року                                                                         № 619

Про надання в оренду земельної ділянки водного фонду

та водного об’єкта фізичній особі-підприємцю Оксенюку І.С.

для риборозведення в межах Сквирської міської ради

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Оксенюка Ігоря Сергійовича про затвердження проекту відведення та надання в оренду земельної ділянки водного фонду загальною площею 10,9990га для риборозведення в межах Сквирської міської ради, проект землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта фізичній особі-підприємцю Оксенюку Ігорю Сергійовичу для риборозведення в межах Сквирської міської ради Сквирського району Київської області, розроблений ТОВ «Магістральбудпроект», враховуючи позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації від 22.10.2010  №1138-2210е та пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об'єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 19 від 12.10.2011) та керуючись рішенням Конституційного Суду України (№10-рп від 22.05.2008 року), ст.ст. 17, 58-61, 93, 124, 181-186 п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України», ст.ст.47, 51 Водного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», «Про оренду землі»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта фізичній особі-підприємцю Оксенюку Ігорю Сергійовичу для риборозведення в межах Сквирської міської ради Сквирського району Київської області.

2. Надати в оренду фізичній особі-підприємцю Оксенюку Ігорю Сергійовичу земельну ділянку водного фонду кадастровий номер 3224010100:03:018:0002 та водний об’єкт загальною площею –  10,9990 га, в т.ч. під водою 7,5979 га, прибережна захисна смуга 3,3582 га (з них болота – 1,1733 га, пасовища – 0,5488 га, відкриті землі з незначним рослинним покривом – 1,6361 га), під гідротехнічними спорудами – 0,0429 га для риборозведення строком на 5 років.

3. Встановити річну орендну плату:

3.1 За земельну ділянку водного фонду в розмірі 6 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду (нормативна грошова оцінка земельної ділянки водного фонду загальною площею –  10,9990 га становить 166559,67 грн.), що складає 9993,58 гривень (дев’ять тисяч дев’ятсот дев’яносто три гривні 58 коп.) на рік, яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного місяця, на розрахунковий рахунок Сквирської міської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

3.2. За водні об’єкти в розмірі 759,79 грн. за 7,5979га. з розрахунку 100 грн. за 1га під водою за рік. Орендна плата за водні об’єкти повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного місяця, до державного бюджету України за кодом 22120000 в порядку, встановленому чинним законодавством України.

4. Укладення договору оренди земельних ділянок водного фонду та водних об’єктів та подання його для здійснення державної реєстрації покладається на орендаря.

5. Встановити правові обмеження на використання земельних ділянок водного фонду:

- використовувати земельні ділянки лише за цільовим призначенням, без зміни цільового призначення;

- дотримання режиму використання земель для прибережих захисних смуг, визначених ст.61 Земельного кодексу України;

- дотримання гранично допустимих концентрацій хімічних, радіоактивних та інших шкідливих речовин у грунті;

- загальне водокористування на підставі ст.47 Водного кодексу України-для задоволення їх потреб (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство, водопій тварин, забір води з водних об’єктів без застосування споруд або технічних пристроїв) допускається на умовах, встановлених водокористувачем, за погодженням з органом, який надав водний об’єкт в оренду;

- дотримання вимог ст.51 Водного кодексу України.

6. До використання земельних ділянок приступити після державної реєстрації договору оренди.

7. Передача об’єкта оренди орендарю здійснюється орендодавцем у строки та на умовах, що визначені у договорі оренди, за актом приймання-передачі.

8. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

9. Проект землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                 М.Д.Горбалінський