Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 листопад № 621 від 04_листопада 2011 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Костенко Ірині Володим "

Грудень 2011

м. Сквира

від 04_листопада 2011 року                                                                         № 621

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право

власності на земельну ділянку для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва Костенко

Ірині Володимирівні в межах Каленнівської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Український проект» та технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Костенко Ірині Володимирівні в межах Каленнівської сільської ради Сквирського району Київської області, та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Костенко Ірині Володимирівні в межах Каленнівської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність Костенко Ірині Володимирівні  земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 3224082300:04:002:0049 площею 2,7601га (з них ріллі-2,7601га) за №82 по схемі поділу земель колективної власності КСП «Каленнівське», оформити та видати Костенко Ірині Володимирівні державний акт на право власності на земельну ділянку, зареєструвавши його в управлінні Держкомзему у Сквирському районі.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель, але не раніше 1 січня 2012 року, не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                   М.Д. Горбалінський